שיווק ברשתות חברתיות

פרסום ברשתות החברתיות (SMO – social media optimization) כמו לדוגמא: פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, פינטרסט ועוד, יכול לנתב כמות נכבדה של קונים פוטנציאלים לאתר שלכם. פתיחת דפים עסקיים וניהול שלהם ברשתות החברתיות יעניקו לעסק שלכם מראה מקצועי ורציני. כמעט שלכל עסק יש דף עסקי היום ברשת חברתית כזו או אחרת, נוכחות אינטרנטית היא דבר חשוב אם אתם רוצים לשווק ולקדם את המוצר או השירות שלכם. הנה כמה דוגמאות לרשתות חברתיות שנותנות אפשרות לפתיחה של דף עסקי:

פייסבוק

אינסטגרם

לינקדאין

פינטרסט

כיצד מתבצע שיווק ברשתות חברתיות

לאחר פתיחה של דף עסקי ברשת חברתית יש לבצע אסטרטגיית שיווק, זאת על מנת לגרום לחשיפה מקסימלית. דרך הרשתות החברתיות אתם תוכלו לשמור על קשר מצויין עם הלקוחות שלכם, כמו שאתם יודעים, ישראלים אוהבים שירות טוב. לא כל הרשתות החברתיות מתאימות לכל תחום, קחו לדוגמא: משרד רואי חשבון, פתיחת דף עסקי בפייסבוק לתחום זה היא מעולה, איך אין טעם לפתוח דף עסקי באינסטגרם, לא עבור קהל ישראלי לפחות. פתיחת דף עסקי באינסטגרם תיהיה עדיפה לעסק שמספק מוצר ולא שירות, אינסטגרם היא רשת של העלאת תמונות, לכן המוצר שלכם יכול לקבל חשיפה גדולה דרכה.

לינקדאין לדוגמא היא רשת חברתית מצויינת לעסקים נותני שירות, פחות לפרסום מוצרים, גולשים לא נכנסים לשם על מנת לחפש או לבצע רכישה של מוצר כלשהו.

אני מציע לכם שירות מקצועי של שיווק ברשתות חברתיות.

רוצים לדעת עוד? מלאו פרטים ונחזור אליכם.
בא לכם לדבר? תרימו טלפון.

לחצו כאן בחזרה לעמוד הראשי של האתר.