שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט הוא בעצם שם כולל לכל הקשת הרחבה של השיווק האינטרנטי, כמו לדוגמא: קידום אתרים אורגני, שיווק ברשתות החברתיות, בניית אתר, בניית דף נחיתה, קידום ממומן (ppc) ועוד. שיווק באינטרנט לעסקים הוא לא דבר שכל עסק חייב, ישנם בעלי עסקים שרוצים לבנות רק אתרי תדמית לעסק שלהם מבלי לקדם אותו במנוע החיפוש של גוגל (קידום אורגני), אלא לבצע קידום ממומן בפייסבוק. ניתן לשלב צורות שיווק שונות יחד. שיווק 360 לעסקים מתאים יותר לחברות גדולות משועניינות למכור את המוצרים שלהם באינטרנט, כמו לדוגמא: אתר zipy "אמזון הישראלי" , אתר בסדר גודל כזה זקוק לשיווק אינטרנטי מקיף על מנת להגדיל את כמות המכירות שלו, מאידך, סוג זה של שיווק לא מתאים לחברות קטנות יותר כמו לדוגמא חברות שמעניקות שירותים מקצועיים יותר, לדוגמא: חברה לאיטום גגות, חברה קטנה מסוג זה אינה זקוקה לשיווק 360, יותר מתאים לה קידום אורגני במנועי החיפוש, מכיוון שאף אחד לא יחפש איטום גגות באינסטגרם אבל כן יחפשו את השירות הזה בגוגל.

שיווק באינטרנט לעסקים

שיווק דיגיטלי לעסקים נמצא היום כמעט בכל פינה, ישנן המון חברות שמתחרות על "לב" הלקוחות הרבים שיש בארץ, לעיתים זה אפילו מבלבל את הלקוח, למה לבחור דווק בחברה מסויימת לשיווק באינטרנט ולאוו דווקא באחרת? אלו שאלות שכל בעל עסק שואל את עצמו. בחירה נבונה של חברה בתחום זה צריכה להיעשות על פי נתוני החברה ולא על פי גודל החברה, ישנן חברות לשיווק באינטרנט שמתעל אותן אדם אחד והוא יכול לעשות עבורכם פלאות, ישנן כאלה שיש להן צוות עובדים גדול אך כזה שלא מספק את התפוקה שאתם זקוקים לה. צריכה גם להיות כימיה מסויימת בין הלקוח לבעל חברת השיווק.

החברה שלנו הוקמה במטרה לתת מענה מקצועי לפלטפורמות של קידום אתרים אורגני ובניית אתרים, אלה הדברים שאנחנו בחברת Organic Seo יודעים לעשות הכי טוב, אין צורך להשקיע כסף רב בערוצים פרסומיים שלא נכונים עבורכם. מרו איתנו קשר, נשב על קפה ונחליט יחד מהי הדרך הטובה ביותר עבורכם למתג, לפרסם ולקדם את האתר שלכם על מנת שתוכלו לקבל חשיפה ולהגדיל מכירות.