קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני הוא השירות הכי טוב עבור העסק שלכם, בעזרת קידום אורגני אתם יכולים להגיע למקומות הראשונים של גוגל, זהו תהליך שלוקח זמן, אך המשתלם ביותר מבין כל ערוצי השיווק, זאת מכיוון שברגע שאתם מגיעים לעמוד הראשון, בעזרת עבודה נכונה אתם יכולים להישאר שם לעולם. 73 אחוז מכלל הגולשים באינטרנט נכנסים לאתר דרך התוצאות האורגניות ולא דרך המודעות הממומנות. כמות החיפושים הממוצעת בגוגל (כמות יומית) היא למעלה מ 4 מיליארד. תחשבו על הפוטנציאל השיווקי הטמון במערכת שכזו.

תהליך העבודה של קידום אתרים אורגני

אלה תהליכי העבודה הראשוניים שאנחנו עושים על מנת להביא לכם תוצאות:

  1. מחקר מילות מפתח רלוונטיות לתחום שלכם.
  2. מחקר המתחרים שלכם.
  3. אופטימיזציה לאתר שלכם.
  4. בניית אסטרטגיית עבודה.

קידום אתרים אורגני הוא בעצם הפיכת האתר שלכם לרלוונטי בתחום מסויים בעיניי גוגל, ברגע שהאתר שלכם צובר לעצמו "מוניטין" ברשת, לאט לאט אתם תראו את האתר שלכם מופיע בעמוד הראשון תחת מילות מפתח מסויימות שאנשים מחפשים. כל העניין בעצם, זה לעשות אופטימיזציה לאתר שלכם עבור מנוע החיפוש של גוגל, כמו לדוגמא, הכנסת תכנים, תמונות, סרטוני וידאו, כותרות לכל עמוד, תיאור ועוד.

הנה דוגמא לתוצאה אורגנית של לקוח שאנחנו מקדמים בתחום של זיפות ואיטום גגות:

תוצאות בקידום אורגני
תוצאות בקידום אורגני

כמו שניתן לראות, הבאנו את הלקוח שלנו למקום הרביעי בעמוד הראשון של גוגל בביטוי "זיפות גגות", בנוסף תוכלו לראות היכן שמצביע החץ שגם הדף העסקי שלו בגוגל מופיע בתוצאות, מה שבעצם מחזק את החשיפה שלו.

אז איך עשינו את זה? פתחנו עמוד ייעודי למילת מפתח שהיא רלוונטית לתחום שלו, ובעזרת אופטימיזציה לעמוד (תוכן רלוונטי, תמונות, סרטונים ועוד…) הצלחנו להביא אותו לעמוד הראשון, כמובן שאופטימזיציה אינה מספיקה, יש לבנות אסטרטגיית עבודה על מנת שהעמוד זה יקבל קישורים ממקורות אינטרנטיים שונים ובכך יסרק על ידי גוגל.

יש לנו עוד הרבה מה לספר לכם על קידום אתרים אורגני, אבל בפועל מה שאתם רוצים זה לא לקרוא מאמר מגניב אלא לקבל תוצאות בשטח, אנחנו גם רוצים זאת עבורכם. יש לנו את היכולת להביא לשינוי מהותי במיקסום הרווחים השלכם, בכך שנביא אתכם למקומות הראשונים בעמוד הראשון במנוע החיפוש של גוגל.

רוצים לדעת עוד?
תמלאו פרטים ונחזור אליכם.
בא לכם לדבר? תרימו טלפון.

* יש לנו עוד מגוון שירותים מקצועיים להציע לכם, כגון בנייה ועיצוב של דפי נחיתה, בנייה ועיצוב של אתרי וורדפרס ועוד.