למה דווקא קידום אורגני

הרבה אנשים תוהים מהו מודל השיווק הטוב ביותר עבור העסק שלהם, אני תמיד אומר, קידום אתרים אורגני! שואלים למה? בוא נראה כמה הבדלים בין סוגי השיווק העיקריים ואתם תחליטו.

סוגי השיווק השונים

כמו שאתם יודעים יש כמה סוגי שיווק עיקריים, הנה כמה מהיותר מוכרים לכם:

קידום ממומןשיווק האתר ו\או דף הנחיתה שלכם בעזרת הודעות ממומנות בגוגל הוא רעיון מעולה, מאידך, ההשקעה הכספית היא גדולה, על מנת להופיע במודעות הראשונות למעלה אתם צריכים לשים סכומים נכבדים של כסף (תלוי כמובן בתחום), בנוסף אלה מודעות זמניות, ברגע שתפסיק לשלם עליהם הם כבר לא יהיו יותר.

קידום ברשתות חברתיות –  פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, טוויטר ועוד, הם פלטפורמה מעולה לשיווק העסק שלכם, אך כמו בקידום ממומן, גם כאן נדרשת השקעה כספית על הודעות ממומנות, ברגע שאתם מפסיקים לשלם אתם לא תופיעו יותר באף מקום.

כמו שהבנתם ברגע שאתם מפסיקים לשלם הן אם בקידום ממומן והן אם ברשתות החברתיות, אתם פשוט נעלמים מעיניי הגולשים, בקידום אורגני המצב שונה.

חוץ מזה שהתשלום על קידום  בגוגל הוא קבוע ולא מגיע לסכומים גדולים כמו לדוגמא השקעה בקידום ממומן, קידום אורגני הוא לטווח ארוך, ברגע שאתם מגיעים לעמוד הראשון ואתם "נתקעים" שם הרווח הוא כולו שלכם, כמות הכניסות לאתר שלכם תגדל, כמו כן ההכנסה שלכם, בנוסף התשלום ישאר אותו הדבר, אתם לא תצטרכו להשקיע עוד ועוד כספים על מנת לדאוג שתשארו בעמוד הראשון, רוב הכניסות של הגולשים על פי נתונים סטטיסטיים הם דרך הקידום האורגני, זאת אומרת התוצאות שמופיעות בגוגל ולא דרך ההודעות הממומנות. בנוסף לכך, ברגע שהאתר שלכם מתקדם לעמוד הראשון הוא צובר כח ומשביח את הערך שלו.

קידום האתר שלכם בגוגל יחזיר (ובגדול!) את ההשקעה הכספית שאתם הוצאתם לאורך זמן על מנת לקדם את האתר שלכם למקומות הראשונים בגוגל.

כשגולש נכנס לגוגל במטרה לחפש משהו, הוא מגיע חדור מטרה, לא כמו ברשתות החברתיות שם רוב הגולשים נכנסים על מנת למצוא סוגים שונים של בידור, כמו סרטונים, תמונות מצחיקות, שיחות עם חברים וכדומה.

אז הצלחנו לשכנע אתכם למה דווקא קידום אורגני?

השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם בהקדם.
בא לכם לדבר? תרימו טלפון.