כלים מקצועיים לקידום אתרים​

כל מקדם אתרים שרוצה לקבל איזושהי סטטסטיקה על האתר שלו חייב להיעזר בכמה כלים שהם Must! אספתי עבורכם כמה מהכלים שאנחנו אוהבים להשתמש בהם.

אז הנה כמה מהכלים היותר מעולים (לדעתי האישית) שיכולים לעזור לכם בקידום האתר:

Majestic – אחד מכלי העזר האהובים עליי, מג'סטיק יכול לספםר לחכם הרבהנה על הדומיין שלכם או על Url ספציפי בתוך האתר, לדוגמא את מדד האמינות של אותו עמוד, כמו הקישורים שנכנסים אליו, כמות הקישורים שיוצאים ממנו, איזה אתרים מקשרים עליו ועוד.

Majestic
מג'סטיק

Ahrefs – זהו כלי מעולה שכמו המגקסטיק יכול לתת לכם המון אינפםורמציה על האתר שלכם, הכלי של Ahrefs נותן יותר אינפורמציה מאשר הכלי של מג'סטיק, בנוסף לאינפורמציה שהוא מספק כמו מג'סטיק, הוא גם נותן ניתוח אנליטי לאתר שלכם בגרפים על מנת שתוכלו לראות בדיוק מה קורה שם.

Ahrefs
אתר הבית של Ahrefs

google analytics – אחד מהכלים הכי מוכרים אם לא הכי מוכר של גוגל, בעזרת הכלי הזה אתם תוכלו לבדוק כל סנטימטר באתר שלכם, כיצד הגולשים מגיעים אליכם, מאיזה עמוד הכי הרבה נכנסו, איזה עמוד באתר שלכם הוא הממיר ביותר ועוד טונות של אינפורמציה רלוונטית שיכולה לעזור לאתר שלכם בצורה מעולה.

google analytics
גוגל אנליטיקס

zefo – זפו הוא כלי ישראלי לבדיקת המיקומים שלכם ושל הלקוחות שלכם בגוגל, זהו כלי מעולה שגם יכול לתת אינפורמציה על האתר שלכם. זהו כלי מעולה להוצאת דוחות קידום עבור הלקוחות שלכם.

zefo
זפו

poptin – אחד מהכלים האהובים עליי, פופטין הוא כלי מעולה ליצירת פופאפים ממירים באתר שלכם, זוהי תוכנה ישראלית שיכולה לעזור לאתר שלכם המון, מה שמעולה בה זה שהיא מתממשקת למגוון רחב של כלים כמו Zapier, Mailchimp, Hubspot, רב מסר ועוד.

potin
פופטין

google keyword tool – זהו כלי לחיפוש מילות מפתח רלוונטיות לתחום שלכם, ישנן עוד המון תוכנות למחקר מילות מפתח, אך כלי זה עדיין נשאר האהוב עליי מבין כל הכלים האחרים שיש כיום בשוק האינטרנטי.

google keyword tool
מתכנן מילות המפתח

screaming frog – זהו כלי מעולה שיכול לגלות לכם המון על האתר שלכם, כמו לדוגמא: הפניות לא תקינות, עמודי 404, כותרות משוכפלות ועוד מגוון רחב של אינפורמציה שימושית.

screaming frog
אתר הבית של screaming frog