חמישה טיפים לקידום האתר שלכם

קידום של אתר זה עסק לא פשוט, ישנם המון תחומים תחרותיים שידרשו מכם המון עבודת SEO טובה, אז החלטנו לתת לכם חמישה טיפים לקידום האתר שלכם שיכולים לעזור לכם.

חמישה טיפים לקידום האתר שלכם בגוגל

  1. כותרות, תיאור מטא ומילות מפתח – כותרות (Title) הן דבר חשוב כשאתם רוצים לקדם את האתר שלכם בגוגל, כותרת מספרת לגוגל על מה מדבר העמוד הספציפי, מלבד כותרת ללשונית העמוד, יש לשים לב להטמעת כותרות במאמר עצמו, הכותרת הראשית תמיד תהיה h1 שאר הכותרות יהיו h2 ו – h3 לפי חשיבות הכותרת במאמר. בנוסף, יש לתת תיאור לעמוד, מה שנקרא Description, תיאור העמוד מופיע בתוצאות האורגניות של גוגל ועוזר לגולשים להבין על מה עמוד שלכם מדבר, גוגל מתעדף פוסטים\מאמרים\עמודים בעלי כותרות ותיאור רלוונטיים עם ערך מוסף. חוץ מכותרות ותיאור לעמוד\מאמר\פוסט שלכם יש גם לשייך מילות מפתח, לדוגמא אם אתם כותבים מאמר על שירות של איטום גגות, הכותרת הראשית (h1) תהיה איטום גגות, בתיאור (Description) רצוי שתהיה המילה איטום גגות לפחות פעם אחת ובגוף המאמר עצמו עוד כמה פעמים (תלוי בכמות המילים שבמאמר, הטמעה נכונה של מילת מפתח צריכה להוות בין 1% ל – 2% מסך המילים במאמר).
  2. תמונות – פוסט\מאמר \עמוד זקוקים קצת לעיצוב, תמונה טובה ורלוונטית לנושא תפתור לכם את הבעיה הזו, סרטון לעומת זאת עדיף בהרבה, תמיד כיף לראות סרטון קצר של דקה-דקה וחצי על שירות או מוצר כלשהו, זה גם נקלט הרבה יותר טוב אצל הגולש, לא לכולם יש עצבים להתחיל לקרוא עכשיו מאמר של 500 מילים, שאותם מילים יכולים להיות בסרטון של דקה וחצי.
  3. קישורים – רוצים להתקדם במנוע החיפוש של גוגל? אתם זקוקים לקישורים איכותיים! ישנם כרמה דרכים להשיג קישורים למאמר\עמוד\פוסט שלכם, אחת מהדרכים היא להיכנס לכל מיני פורומים ובלוגים רלוונטים לתחום שלכם ולהתחיל להטמיע שם קישורים, לא בכל בלוג ופורום זה אפשרי אבל ברובם כן, דרך נוספת היא החלפה הדדית בין האתר שלכם לאתר אחר, בנוסף ישנה גם את הדרך של קניית קישורים, דרך שגוגל מעדיף פחות, אך אם זה נעשה בצורה טבעית ורציונאלית אז לפעמים זה עובר מתחת לרדאר של גוגל, כמו לדוגמא כתבה בעיתון מסויים כמו ישראל היום, Ynet, מעריב או גלובס.
  4. עיצוב האתר שלכםבנייה ועיצוב של אתר הוא פרמטר חשוב, חווית משתמש הוא אחד מהפרמטרים הכי חשובים לגוגל, אתר שלא בנוי בצורה כזו שתעניק לגולש הנאה לגלוש בו, לא יתקדם לאף מקום בדירוגים של גוגל, ישנם אתרים שלא נראים הכי טוב בעולם ובכל זאת הצליחו להתברג למקומות הראשונים, אלה אתרים בדרך כלל עם המון וותק ומלאי תוכן שמתעדכן על בסיס יום יומי או שהם עשו מניפולציות כאלה ואחרות וזה זמני עד שגוגל יבעט אותם אחורה לדף ה – 3504, בקיצור הבנתם, נראות של האתר הוא דבר חשוב מאוד, לא לזלזל בעניין הזה, גם בלי גוגל או לא, גולש שמגיע לאתר, סלחו לי על הביטוי, ג'ייף, יצא ממנו בדיוק אחרי 3 שניות.
  5. חברו את האתר שלכם לכלים של גוגלanalytics, search console ועוד יכולים לעזור לכם מאוד בקידום האתר שלכם. הכלים האלה יכולים לתת לכם אינדקציה מלאה על כל מה שקורה ולא קורה באתר שלכם.

רוצים שנעזור לכם לקדם את האתר שלכם?
מלאו פרטים למטה ונחזור אליכם בהקדם.
בא לכם לדבר? תרימו טלפון.