חברת קידום אתרים

חברת קידום אתרים: ככה תלחמו באינטרנט

בין אם יש לכם אתר ובין אם עדיין לא, חברת קידום אתרים יכולה להילחם בשבילכם באינטרנט ולדאוג לכם לייצוג און-ליין בכל החזיתות. מבנייה, תחזוק ותפעול של אתרים דרך כתיבת תכנים לאתר שלכם, שיווק ברשתות החברתיות ועד קידום בגוגל: לעסק שלכם יש עוד דלת –  הרשת, וחברת קידום אתרים תטפל לכם בכל האספקטים הקשורים אליה, הנה כמה מהם:

בנייה ותחזוקה של אתר

לא טוב היות העסק לבדו. גם אם יש לכם עסק מתפקד ומצליח, אם אין לכם אתר משהו חסר: בניית אתר יהווה כרטיס ביקור אינטרנטי, יקדם את העסק שלכם וייצור לכם לקוחות חדשים בכל חודש.

חברת קידום אתרים מתעסקת לא פעם גם בבנייה של אתרים כאלה, על כל האספקטים שלו: הקמה, אחסון ואספקה של תכנים, וכן התפעול השוטף.

בניית דף נחיתה

דף נחיתה הוא דף מכירה שמציג מידע שיווקי על עסק, מוצר או שירות אשר הלקוח "נוחת" אליו ממקור אחר, באינטרנט או בכלל. אל דף הנחיתה יכול להגיע הגולש דרך פרסום ממומן בגוגל או ברשתות החברתיות, ובדרך כלל מטרת הדף תהיה להניע את הלקוח לפעולה כלשהי – לרוב השארת פרטי הקשר של הלקוח.

לאחר שהלקוח משאיר את פרטי הקשר שלו, נוכל להוסיף אותו לרשימת התפוצה שלנו ולהתחיל אתו את המשפך השיווקי – תהליך שבו אנו מחממים את היחסים עם הלקוח באמצעות הודעות אימייל על מנת לרכך אותו, ולאחר מכן להצליח למכור לו את המוצר או השירות שאנחנו מציעים.

קידום אורגני

הדרך הטובה ביותר למשוך לקוחות חדשים לאתר ולעסק שלנו הוא דרך גוגל. מיקום של האתר שלנו גבוה בתוצאות של מנוע החיפוש הגדול בעולם יכול להיות שווה לתנועה גדולה מאוד של גולשים ובסופו של דבר גם להרבה לקוחות. הדרך שבה גורמים לאתר מסוים לבלוט בגוגל נקראת "קידום אורגני".

קידום אורגני נעשה ע"י מספר פעולות, כמו אופטימיזציה (מקסום ההתאמה) של האתר לגוגל, הפנייה לאתר מאתרים פופולריים, גדולים וסמכותיים ע"י הטמעה של קישורים לאתר שלנו בהם – אבל בעיקר יצירה של תוכן. גוגל רוצה לדעת שכאשר גולש לוחץ על תוצאה הוא ימצא אתר מקצועי, אמין ובעיקר כזה שרלוונטי למה שהוא חיפש – לכן היא נותנת משקל גדול (כ80%) לתוכן שנמצא באתר. 

חברת קידום אתרים תדאג לספק לכם מאמרים וכתבות בנושאים הרלוונטיים לכם, אשר ייכתבו על ידי כותבי תוכן מקצועיים ומנוסים תוך התאמה של מילות המפתח במאמר לביטויים המחופשים ביותר בגוגל.

קידום ממומן

קידום ממומן היא הדרך לקדם את האתר שלכם בגוגל במהירות וביעילות. תמורת כמה שקלים ביום (תלוי בהצעת המחיר שלכם) תוכלו לגרום לאתר שלכם להופיע בראש הדף בגוגל יחד עם אתרים גדולים ומתחרים.

הפרסום בגוגל מתבצע באמצעות מערכת שנקראת גוגל אדוורדס (Google AdWords) שדרכה ניתן לנהל קמפיינים, ליצור מודעות לאתר או לדף הנחיתה שלכם ולבחור מה המטרה שאתם רוצים להשיג באמצעות הקמפיין: האם זה יותר כניסות לאתר? אולי תעדיפו לקבל שיחת טלפון? תוכלו לבחור פרמטרים אלה יחד עם מיקוד של הקהל שלכם לפי גיל, אזור, שפה ותחומי עניין על מנת שתקבלו את התוצאות שאתם רוצים.

גם שיטת התשלום מעניינת ומותאמת אישית: כאשר אתם מפרסמים מודעה, תוכלו להגדיר מהו תקציב הפרסום היומי שלכם, יחד עם הדרך שבה הוא ינוצל: תוכלו להגדיר תשלום על כל לחיצה של לקוח על המודעה שלכם (PPC – Pay Per Click) או תשלום לאלף חשיפות – במידה ויצירת מודעות למוצר שלכם היא מטרת הפרסום שלכם.

שיווק ברשתות חברתיות

חברת קידום אתרים יודעת לא פעם לחצות את הכביש לרחוב המקביל. הרשתות החברתיות הם מכרה זהב עם פוטנציאל חשיפה אדיר. מיליוני משתמשים גולשים ברשתות החברתיות כל יום, ופרסום בהם שווה הרבה תנועה לאתר, לידים וכסף.

השיווק ברשתות החברתיות נעשה בדרך כלל ע"י מודעות ממומנות ומערכות הפרסום באתרים אלה יודעות לפלח באופן עמוק את המשתמשים שלהם ולהציע לכם אפשרויות פרסום ממוקדות יותר, על מנת שתפנו ללקוחות שמתאימים לכם ביותר.

פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר – לכל רשת חברתית כזו יש שפה וקודים התנהגותיים משלה, וחברת קידום טובה תדע להתאים בין השפה, התוכן והפלטפורמה וליצור לכם פרסום מדויק וממוקד עם תוצאות מהירות.

מה יש לנו להציע?

  • קידום אתרים אורגני
  • בניית אתרי WordPress
  • עיצוב אתרים
  • שיווק ברשתות החברתיות
  • פרסום בגוגל AdWords

© כל הזכויות שמורות לאלחנן עטריאן | שירותי שיווק באינטרנט