דף נחיתה

עיצוב

צוות המעצבים שלנו חושב, מתכנן ויוצר את העיצוב המתאים ביותר עבורכם.

בנייה

צוות בוני האתרים שלנו יבנה את הדף על פי העיצוב של צוות המעצבים.

רספונסיביות

אנחנו נתאים את האתר ככה שיתאים למסך המחשב, הטאבלט והסמארטפון.

עיצוב דפי נחיתה

דף נחיתה הוא אחד מהכלים האפקטיביים ביותר שיכולים לגרום לכך שהמוצר או השירות שאתם מציעים יגיע לקהל רחב מאוד של לקוחות פוטנציאלים.

בניית דף נחיתה מצריכה 2 נקודות עיקריות למחשבה:

  • טקסט שידבר לכלל הגולשים.
  • עיצוב הדף כך שיגרום להנעה לפעולה.

עוד נקודות מעולות בהקמה של דפי נחיתה, הן:

  • מיקוד על השירות או המוצר.
  • זמן הקמה מהיר וקצר.
  • עלות משתלמת.

לדפי נחיתה יש יתרון שיווקי על כלים אחרים למיתוג המוצר או השירות שלכם, זאת מכיוון שאתם יכולים לפרסם אותו במנוע החיפוש של גוגל, ברשתות חברתיות, פורומים, בלוגים ועוד, ישנן עוד דרכים לשווק את דף הנחיתה שלכם עליהם נדבר בהמשך.

לא כמו בניית אתר, בנייה והקמה של דפי אלה לא לוקחת זמן ארוך, בניית דף נחיתה יכולה לקחת בין יומיים לשלושה. שיתוף פעולה נכון ומקצועי בין מקים הדף ללקוח/ה יכול להביא לתוצאות מעולות, הן מהפן העיצובי והן מהפן הטקסטואלי. שיטת ההפצה המוכרת ביותר לדפי נחיתה היא דרך קידום ממומן, הנה כמה דוגמאות למודעות ממומנות עבור דפי נחיתה בתחום המטבחים, יש להדגיש שחלק מהמודעות מובילות לעמוד הראשי של החברה עצמה או לדף מסויים בתוך האתר:

דוגמאות למודעות ממומנות

הקמה והשמה של מודעות במנוע החיפוש של גוגל נעשות דרך Google AdWords, מאידך, ניתן גם לשלב מודעות ממומנות עבור דפי נחיתה גם ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין ועוד, שילוב המודעה באתרים של רשתות חברתיות מועיל לא פחות, לעיתים גם יותר מפרסום המודעה בגוגל, הנה כמה דוגמאות לקידום מומן בפייסבוק:

מודעה ממומנת לדף פייסבוקמודעה ממומנת בפייסבוק

ישנן דרכים נוספות בהן ניתן להפיץ את דף הנחיתה שלכם, כמו לדוגמא – שליחה של SMS, דיוור בדואר אלקטרוני לרשימת תפוצה וגם סריקה של קוד QR בעזרת מכשיר הסמארטפון.

לסיכום, אם החלטתם שאתם רוצים שיווק ממוקד לשירות או מוצר מסויים, בניית דף מסוג זה הוא הדבר הנכון ביותר עבורכם.

אנחנו בחברת Organic Seo, מתמחים בהקמה ועיצוב של דפי נחיתה ממירים, בנוסף אנחנו מציעים גם שירות של בניית אתרים בממשק וורדפרס, קידום אורגני ושירותי עיצוב גרפי, צרו איתנו קשר לפרטים נוספים.