בניית אתרים

בניית אתרי וורדפרס מעוצבים

בניית אתרים דורשת יצירתיות, כשמדובר בבניית אתר לעסק שלכם חשוב שהקו העיצובי של האתר יתאים לתחום. ישנם הרבה פרמטרים לקחת בחשבון בזמן בניית אתר כמו לדוגמא, צבעים, תמונות ראשיות לכל דף, הממשק עליו נבנה האתר ועוד, כל אתר היום חייב להיות רספונסיבי על מנת להתאים את הנראות שלו בטאבלטים, סמארטפונים וכולי. בנוסף, רצוי שהאתר יהיה מותאם מבחינת הקוד שלו למנועי החיפוש, זאת במידה ואתם מעוניינים לבצע קידום אתרים על מנת לחשוף את עצמכם לכמה שיותר גולשים (גולשים = לקוחות פוטנציאלים).

בניית אתרי וורדפרס

הממשק הטוב והנוח ביותר היום לבנות עליו את האתר שלכם הוא וורדפרס (wordpress), הממשק הנ"ל הוא המוביל בתחומו, רוב האתרים הגדולים והמוכרים בנויים על ממשק זה כמו לדוגמא: אתר ההרצאות הידוע TED, אתר המכירות הכי מוכר בעולם e-bay, אתר החדשות CNN, האתר של העיתון New York Times, אתר המוזיקה MTV ואפילו האתר של אחת מהמכוניות הכי יוקרתיות בעולם Mercedes. ישנם עוד פלטפורמות לבניית אתרים שיכול להיות ונתקלתם בהם כמו לדוגמא WIX, ממשק זה בנוי פחות או יותר באותו קו של וורדפרס, אך הוא לא משתווה אליו, במיוחד במידה ואתם רוצים לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש.

תפעול האתר של וורדפרס הוא נורא פשוט, ישנם גם מגוון רחב של תוספים שניתן להטמיע בממשק, כאלה שיכולים לנפוך את החיים שלכם לממש פשוטים, הוא גם מעולה לאתרי ווקומרס, הממשק של wordpress הוא מאוד ידידותי, לכן מעל 25% מהאתרים שיש כיום בעולם בנויים על ממשק זה.

מהי תעודת SSL לאתר ולמה היא חשובה?

תעודת SSL היא סוג של תעודת ביטוח שאומרת לגולשים שמגיעים לאתר שלכם "האתר שלנו מאובטח, שתיהיה לכם גלישה נעימה", אם תשימו לב ישנם דומיינים ( דומיין זה ה – www.blabla.co.il שאתם רואים) שמתחילים ב HTTPS, דומיין שמתחיל כך הוא דומיין שהוענקה לו תעודת SSL לרוב תראו את ה – HTTPS באתרים של מכירות (למרות שישנם המון אתרים שהם לא אתרי מכירות שיש להם תעודת SSL עקב כך שגוגל מתעדף אותם בדירוגים).

כל אתר שיוצא מהחברה שלנו מגיע אליכם עם תעודה כזאת בין אם הוא אתר מכירות ובין אם לא.

כשזה מגיע לתחום של בניית אתרים אנחנו הכי מקצועיים שיש, אל תתפשרו על בניית האתר שלכם, זה הפנים של העסק, אנחנו מתמחים בעיצוב ובניית אתרי וורדפרס מקצועיים, צרו איתנו קשר לפרטים נוספים.