איזה ממשק מומלץ לבניית אתרים?

איזה ממשק מומלץ לבניית אתרים? זו שאלה שנשאלת המון בין בעלי עסקים המעוניינים להקים אתר תדמיתי לעסק שלהם. השוק מציע מגוון רחב של ממשקים לבניית אתרים חלקם בקוד סגור וחלקם בקוד פתוח, ההבדל ביניהם הוא שאתר בקוד סגור פחות נגיש לאנשים שמעוניינים בו הוא לא חופשי לשימוש, מאידך, אתר בקוד פתוח הוא נגיש לכל מי שמעוניין והוא גם חופשי לשימוש, לדוגמא ממשק wordpress (וורדפרס), זהו ממשק בקוד פתוח, ניתן להשתמש בו בחינם, למרות שאם אתם רוכשים לעצמכם תבנית מעוצבת (עולה בין 30-70 דולר חד פעמי) זה עדיף.

אז איזה ממשק מומלץ לבניית אתרים?

ישנם המון ממשקים שהם בקוד פותח ונגישים לבעלי עסקים שמעוניינים לבנות לעצמם אתר, המוכרים ביניהם הם הממשקים וויקס (WIX) ו – וורדפרס (WordPress). ההבדלים בין וורדפרס לוויקס, זה שהממשק של וורדפרס מתאים יותר לקידום אורגני, וויקס לעמות זאת קשה יותר לקדם (למרות שניתן), בנוסף בממשק של וורדפרס אתם יכולים להשתמש בדומיין פרטי, בממשק של וויקס זה לא המקרה, לוויקס יש גם קטע מוזר שהם שמים פרסומות למעלה ולמטה באתר, זה לא כזה גרוע אבל יש אנשים (אני מאמין רובם) שלא מעוניינים שיהיה להם פרסומות תקועות באתר אלא מעדיפים אתר נקי יותר.

האם ישנם ממשקים נוספים?

 ישנם עוד ממשקים מוכרים במיוחד בארץ, כמו לדוגמא: ג'ומלה, דוט נט, דרופל ומג'נטו, אלה ממשקים שאני אישית מעדיף לא לעבוד איתם, מסיבה אחת פשוטה שהם לא מתקרבים ליכולות, לתוספים ולקלות הניהול שהממשק של וורדפרס מציע לכם. וורדפרס הוא ללא ספק הממשק הטוב ביותר לבנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט, יש לו תוספים מעולים שיכולים לעזור למהירות האתר, אופטימיזציית האתר, עיצוב האתר ועוד. כל האתרים הגדולים ביותר בנויים על ממשק זה, בנוסף, האחוז הגבוה ביותר של אתרים בנוי על הממשק של וודרפרס. יש האומרים שעד סוף העשור בו אנו נמצאים כשליש מהאתרים בעולם יהיו בנויים על הממשק של וורפרס, אין סיבה שתשארו מאחור עם ממשקים מיותרים.

כחלק מהשירות שלי, אני מציע לכם בנייה ועיצוב של אתרים ברמה הגבוהה ביותר!

רוצים לדעת עוד? מלאו פרטים ואחזור אליכם.
בא לכם לדבר? תרימו טלפון.

לחצו כאן על מת לחזור לעמוד הראשי של האתר.